MADDE 1- TARAFLAR
1.1- SATICI Firma :
1.2- ALICI Adı/soyadı/Ünvanı :
Adresi :
Telefon :
E-posta :

MADDE 2- KONU İşbu kayıt ve şartların konusu, ALICI'nın SATICI'ya ait internet sitesinden elektronik ortamda siparişini yaptığı aşağıda nitelikleri ve satış fiyatı belirtilen ürünün satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeleri Uygulama Esas ve Usulleri Hakkında Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

MADDE 3- SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN
Ürünlerin Cinsi ve türü, miktarı, marka/modeli, rengi, satış bedeli sitede verilen siparişte belirtildiği gibidir.

Ödeme Şekli :
Teslimat Adresi :
Teslim Edilecek Kişi :
Fatura Adresi :

MADDE 4- GENEL HÜKÜMLER
4.1- ALICI, SATICI 'ya internet sitesinde sözleşme konusu ürünün temel nitelikleri, satış fiyatı ve ödeme şekli ile teslimata ilişkin ön bilgileri okuyup bilgi sahibi olduğunu ve elektronik ortamda gerekli teyidi verdiğini beyan eder.
4.2- Sözleşme konusu ürün, yasal  süreyi aşmamak koşulu ile her bir ürün için ALICI'nın yerleşim yerinin uzaklığına bağlı olarak internet sitesinde ön bilgiler içinde açıklanan süre içinde ALICI veya gösterdiği adresteki kişi/kuruluşa teslim edilir.
4.3- Sözleşme konusu ürün, ALICI'dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden SATICI sorumlu tutulamaz.
4.4- SATICI, sözleşme konusu ürünün sağlam, eksiksiz, siparişte belirtilen niteliklere uygun garanti belgeleri ve kullanım kılavuzları ile teslim edilmesinden sorumludur.
4.5- Ürünün tesliminden sonra ALICI'ya ait kredi kartının ALICI'nın kusurundan kaynaklanmayan bir şekilde yetkisiz kişilerce haksız veya hukuka aykırı olarak kullanılması nedeni ile ilgili banka veya finans kuruluşunun ürün bedelini SATICI'ya ödememesi halinde, ALICI'nın kendisine teslim edilmiş olması kaydıyla ürünün 3 gün içinde SATICI'ya gönderilmesi zorunludur. Nakliye giderleri ALICI'ya aittir.
4.6- SATICI mücbir sebepler veya nakliyeyi engelleyen hava muhalefeti, ulaşımın kesilmesi gibi olağanüstü durumlar nedeni ile sözleşme konusu ürünü süresi içinde teslim edemez ise, durumu ALICI'ya bildirmekle yükümlüdür. Bu takdirde sözleşme konusu ürünün varsa emsali ile değiştirilmesini, ve/veya teslimat süresinin engelleyici durumun ortadan kalkmasına kadar ertelenmesi haklarından birini kullanabilir.
4.7- Garanti belgesi ile satılan ürünlerden olan veya olmayan ürünlerin arızalı veya bozuk olanlar, garanti şartları içinde gerekli onarımın yapılması için SATICI'ya gönderilebilir.

MADDE 5- GENEL HÜKÜMLER

5.1- 18 yaşından küçük yaştaki kişiler SATICI’dan alış-veriş yapamaz.
5.2- Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından SATICI sorumlu değildir

MADDE 6- YETKİLİ MAHKEME
İşbu sözleşmenin uygulanmasında, Sanayi ve Ticaret Bakanlığınca ilan edilen değere kadar Tüketici Hakem Heyetleri ile ALICI'nın veya SATICI'nın yerleşim yerindeki Tüketici Mahkemeleri yetkilidir.

MADDE 7- E-TİCARET SU ARITMA CİHAZLARI SATIŞ POLİTİKASI

a) Gün İçerisinde verilen siparişler müşteri temsilcisi ile irtibata geçilerek iptal edilebilir.
c) Ürününüzü görevlisinin yanında kontrol ederek teslim alınız aksi durumda, doğabilecek sorunlardan firmamız hiçbir şekilde sorumlu değildir.
d) Sitemizde kredi kartı ile ödeme yapılmamaktadır. Siparişin gerçekleşmesi durumunda ALICI işbu sözleşmenin tüm koşullarını kabul etmiş sayılır.

SATICI                 ALICI

Elektronik alışveriş yapma adımları

1. Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Üye olabilmek için "kayıt olun" linkini kullanabilirsiniz.
2. Almak istediğiniz ürünleri miktarını belirledikten sonra "Sepete Ekle" butonuna tıklayarak alışveriş sepetinize atabilirsiniz. Alışveriş sepetinin amacı, müşterinin seçer seçmez satın alma zorunluluğunu ortadan kaldırarak kolaylık sağlamaktır.
3. Alışveriş Sepetinizde ürünle ilgili fiyat ve diğer bilgileri görebilir. Ayrıca, ürünlerin miktarlarını değiştirebilir, sepetinizden çıkarabilirsiniz.
4. Sepetinizdeki ürünleri farklı şekilde alabilirsiniz. Kredi kartı ile peşin ödeme , kredi kartı ile taksitli ödeme, havale ile indirimli ödeme, teslimatta ödeme. Ödeme şeklini seçtikten sonra seçtiğiniz ödeme şekline göre detay ekranı gelmektedir. İstenilen verileri girdikten sonra "Satın Al" butonuna tıklayın.
5. Eğer ödemeyi kredi kartı ile yapacaksanız; Aldığınız ürünlerin ücreti banka yoluyla bize ulaşır. Sipariş olumlu bir şekilde tamamlandığı taktirde, müşteriye siparişiyle ilgili bilgilerin yer aldığı bir e-posta gönderilir. Satın alınan ürün, önceden anlaşılmış olan güvenilir bir kargo şirketlerinden müşterinin seçtiği biri tarafından, siparişi teslim alacak kişiye kimlik gösterilmesi karşılığında teslim edilir.
6. Bu işlemler sonunda, sistem size otomatik olarak bir sipariş numarası verecektir. Bu numara, daha sonra ödeme ve sipariş takip işlemlerinin gerçekleştirilmesi için mutlaka kaydedilmelidir.
7. Kargo sipariş izleme modülü yardımıyla yaptığınız siparişlerin durumunu istediğiniz zaman kontrol edebilmekteyiz.

Yukarı Git
Menü
Kapat
Sepet
Kapat
Geri
Hesabım
Kapat